Новини » Економіка 22 лютого, 2019, 14:31
Голова «АвтоЄвроСили» назвав чиновників ДФС, які «саботували розмитнення євроблях»
ZIK
ZIK

Сьогодні на митниці за вказівкою керівництва ДФС повністю саботували роботу з розмитнення автівок на європейській реєстрації.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голо ГО «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич.

Він підкреслив, що Пенсійний фонд справді наповнюється за рахунок розмитнення «євроблях», що були завезені в Україну до 25 листопада 2018 року. Втім, з його слів, 75% розмитнених автівок – свіжозавезені «бляхи».

«Ці автомобілі вже наповнювали загальний бюджет. Це я до того, що власників авто на іноземній реєстрації мотивували наповненням Пенсійного бюджету. Крім того, варто зазначити, що 85% «євроблях» на території України досі не розмитнені. Чому? Бо перші два місяці був саботаж з боку Митної служби», – заявляє активіст.

 З його слів, у перші два місяці пільгового періоду розмитнення вказівки були недостатньо коректними, митниця не знала, як поводитись, а оцінка розмитнення була завищеною.

«Була ціла низка таких підводних каменів. До Нового року це були експериментальні варіанти розмитнення. Після Нового року у святкові дні дуже мало автомобілів було розмитнено. А зараз вже закінчується період пільгового розмитнення», – розповідає Олег Ярошевич.

Крім того він зазначив, що активісти сьогодні планують підіймати потужну хвилю протестів.

«Сьогодні серед митників, які отримують вказівку від ДФС, є величезна корупційна складова. Зокрема, сьогодні це Руслан Фірсов (в. о. директора департаменту протидії митним правопорушенням ДФС – ZIK) та Віктор Кривіцький (в. о. заступника голови ДФС – ZIK). Сьогодні вони повністю саботують усю роботу», – заявляє голова ГО «АвтоЄвроСила».

Нагадаємо, раніше Олег Ярошевич заявляв, що з усіх автомобілів на іноземній реєстрації розмитнили лише 5%, половина з них – щойно завезені до України.  

https://www.youtube.com/watch?v=kHPclH2BEM0&feature=youtu.be

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:29 :33