Новини » Політика 22 лютого, 2019, 21:35
Генерал про аферу Ляшка-«полковника»: Я казав йому: Ти ж сядеш у тюрму, поверни кошти!
ZIK
ZIK

Олег Ляшко був причетний до шахрайства й незаконного отримання квартири за підробленими документами.

Про це в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK заявив генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко.

Пан Омельченко розповів, що знайомий з Олегом Ляшком ще з грудня 1991 року й дуже добре його знає, бо був у ті часи начальником відділу військової контррозвідки СБУ.

«Те, що розповідав Юрій Луценко про Ляшка, це приблизно тільки 20% всього. Це і шахрайські дії з машинами, з отриманням і привласненням великих грошей. Це є у вироку суду. Так само, як незаконне отримання квартири за підробленими документами», – зазначив Омельченко.

За його словами, саме тоді, коли були порушені кримінальні справи проти нього за привласнення машини, грошей, незаконне отримання квартири, Олег Ляшко звернувся до нього за допомогою. Пан Омельченко пояснює його тодішні дії тим, що він був молодим і тим, що в нього такий психологічний тип характеру.

«Ми зустрілися, поговорили і наступного дня я вже зайнявся всіма матеріалами кримінальної справи. В мене була з Олегом розмова. Я йому говорив: Олег ти дійсно сядеш у тюрму. Поверни ті кошти, віддай назад квартиру незаконно отриману. В ті часи він нагадував мені поведінкою і характером героя з книг «12 стільців», – сказав генерал-лейтенант СБУ.

Також пан Омельченко додав, що так як його дуже добре знає, то не рекомендував би пану Ляшку балотуватися у президенти.

«Щодо його поведінки у Верховній Раді, є те, за що я його критикую, а є те, за що підтримую. Але гра в нинішніх умовах у президенти це не жарти», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Гончаренко розповів про брехню політиків на прикладах Тимошенко й Ляшка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 00:54 :27