Новини » Політика 22 лютого, 2019, 20:25
Фінансист назвав справжні причини збідніння населення в Україні
ZIK
ZIK

Україна стала бідною внаслідок корупції і жахливої некомпетентності еліт.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив економіст Борис Кушнірук.

За словами пана Кушнірука, вважається неприйнятним, коли людина має роботу, а її рівень життя нижче прожиткового мінімуму. Це саме по собі є абсурдом, бо навіщо тоді працювати, якщо вона не отримує навіть прожиткового мінімуму. Однак він зауважив, що Україна не стала бідною вчора, це формувалося не один день.

«Ми йшли до такого стану всі роки незалежності, наша економіка стала все більш примітивною, більш спрощеною структурою. Часто-густо еліти роблять дурниці, не усвідомлюючи наслідки і таких прикладів доволі багато», – зазначив Кушнірук.

Водночас економіст додав, що вважає неприйнятним порівнювати Україну з біднішими країнами, хоча насправді таких країн дуже багато. Проте для нього це не є підставою казати, що в Україні ще все добре.

«Ми маємо казати, чому в нас складається неприйнятна ситуація. Для цього є об’єктивні причини, є фактор, пов’язаний зі старінням населення. Причому падіння народжуваності почалось не сьогодні, це ще тягнеться з середини 70-х років минулого століття, а це веде до погіршення структури населення. Тому ми маємо дуже жорстко визначити саме найбідніші верстви населення і допомагати саме їм», – вважає гість програми.

Нагадаємо, Уряд затвердив план заходів на 2019 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 00:23 :10