Новини » Суспільство 22 лютого, 2019, 18:27
До 2022 року в Україні створять єдину авіаційну систему з 55 вертольотів, – МВС
авіація
авіація

До 2022 року в Україні планують розширення кількості місць чергувань авіації ДержНС і створення єдиної авіаційної системи, яка нараховуватиме 55 вертольотів.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

«Це дуже потужний авіаційний загін, який за роки існування повністю зберіг свою інфраструктуру. Додатково збудували ще 4 ангари. Саме на цій базі ми реалізовуємо проект зі створення Системи авіаційної безпеки МВС, який до 2022 року передбачає придбання 55 вертольотів. Перші з них уже дислокуються тут. На початку 2019 року ДержНС України та Національна гвардія України вже отримали 2 гелікоптери H225 Super Puma. Ще 3 авіаційні засоби ми очікуємо цього року. Поповнення авіапарку триватиме й надалі», – розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Крім того, він зазначив, що саме в Ніжині розгортатиметься сервісний центр, де обслуговуватимуть усі авіаційні засоби, які територіально базуються по всій Україні, оскільки їх задіяно в різних сферах.

Також на базі створять координаційний центр, який буде оперативно формувати наряди та направляти вертольоти на виконання завдань із забезпечення безпеки громадян.

«Торік авіація ДержНС здійснювала по 90 вильотів на тиждень для гасіння пожеж у природних екосистемах. Надано допомогу 34 громадянам. Нині ми здатні виконувати всі покладені на нас завдання з порятунку, але ми не зупиняємося. Розвиватимемо авіаційну складову й надалі, щоб у найкоротші строки надавати допомогу громадянам, які перебувають у найвіддаленіших точках нашої країни» – наголосив очільник ДержНС Микола Чечоткін.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 08:51 :21