Новини » Політика 22 лютого, 2019, 22:30
Блогер розповів про піар Ляшка на пожежних машинах
ZIK
ZIK

Коли я спілкувався з пожежниками, вони розповіли, що будуть голосувати за Ляшка, бо він за свої кошти подарував їм пожежні машини. Хоча куплені ці машини за державні гроші.

Про це в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK заявив блогер і політолог Андрій Карпов.

Він зазначив, що політик Олег Ляшко – дуже яскрава й епатажна людина, але його ставлення до пана Ляшка – нейтральне.

«От у мене був випадок, пов’язаний з моєю блогерською діяльністю. Я спілкувався з пожежниками. Коли я в них запитав, а за кого ви будете голосувати на виборах, вони сказали, що за Ляшка, бо він їм подарував пожежні машини. Вони розповідали, що до них приїжджали і казали, що ці машини саме від нього.

Але потім з’ясувалося, що компанія, близька до пана Ляшка, отримала 600 мільйонів гривень один раз, потім знову на виробництво пожежних машин. Немає ніяких питань, що їх виробляють. Але чому в Ляшка видають, що вони ці машини дарують за свої кошти? Пожежники справді вважають, що ці машини від Ляшка. Хоча куплені вони за державні гроші», – зауважив Андрій Карпов.

Політолог також зазначив, що такі маленькі партії, як РПЛ, не варто недооцінювати.

«Маленькі фракції, як у пана Ляшка, де є 20 людей, вони дуже важливі при різних голосуваннях. Цих людей часто не вистарчає для прийняття якогось рішення і формування більшості. Тому ці люди можуть лобіювати інтереси різних бізнесменів і політичних груп. Я таких прикладів щодо пана Ляшка не знаю, просто подаю це як інформацію», – додав Карпов.

Окрім цього він зазначив, що в Ляшка немає шансів перемогти на президентських виборах, отже, вважає політолог, зараз лідер «радикалів» готується до парламентських виборів.

«Він дивиться, скільки голосів зараз отримає. Це буде приблизний відсоток голосів, які його партія можливо отримає на виборах до парламенту», – розповів Андрій Карпов.

Нагадаємо, екс-нардеп від Батьківщини заявив, що ні Ляшко, ні Тимошенко президентом України не стануть.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 23:41 :25