Новини » Політика 22 лютого, 2019, 22:01
Адвокати українських полонених моряків готують скарги на Росію до ЄСПЛ

Адвокати готують перший пакет документів для подачі індивідуальних скарг до Європейського суду з прав людини.

Про це координатор адвокатів українських моряків Микола Полозов повідомив «Громадському».

«Наразі ми готуємо перший пакет документів для подачі індивідуальних скарг до Європейського суду з прав людини. Вже є українські юристи, які будуть разом з нами працювати по цій справі, які будуть подавати відповідні скарги», – розповів Полозов.

Він пояснив, що перший пакет буде стосуватися засідань щодо обрання запобіжного заходу, які проходили у «судах» Криму, а другий – щодо нинішнього запобіжного заходу (продовження терміну тримання під вартою до 24 квітня).

Полозов додав, що адвокати надають морякам психологічну допомогу, адже російська сторона намагається на них тиснути: оперативники ФСБ Росії викликають їх на бесіди, намагаються домогтися від них показів на своїх товаришів, визнання провини.

Адвокат розповів, що ведеться і так звана «внутрішньокамерна розробка»: підсаджують відповідних співкамерників. Правозахисники інструктують моряків – чого не можна робити ні в якому разі. І всі військовополонені відмовляються відповідати на будь-які питання і взагалі відмовляються спілкуватися без адвокатів, без консулів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 18:40 :22