Новини » Політика 21 лютого, 2019, 17:39
Вибори-2019: За добу поліція відкрила п’ять кримінальних проваджень
Фото: Каракой Юрій/УНІАН
Фото: Каракой Юрій/УНІАН

За минулу добу Національна поліція України відкрила п’ять кримінальних проваджень, які пов’язані з виборчими процесом.

Про це повідомляє прес-служба МВС.


Упродовж минулої доби на території держави зареєстровано 74 повідомлення про події, пов’язані з виборами. З них: у Вінницькій і Харківській областях – по 9, місті Київ – 8, Дніпропетровській та Одеській – по 6, Волинській – 5, Львівській, Черкаській і Чернігівській – по 4, Донецькій, Миколаївській і Сумській – по 3, Кіровоградській, Луганській і Полтавській – по 2, Запорізькій, Київській, Тернопільській і Чернівецькій областях – по 1.

Складено чотири адміністративні протоколи (місто Київ – 2, Житомирська та Херсонська області – по 1).

Усього з початку виборчого процесу зареєстровано 1658 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Здебільшого, зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 1072, підкупом виборців – 121, пошкодженням майна – 28 і хуліганством – 24.

Загалом за цими фактами відкрито 74 кримінальні провадження. З них: 38 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, а 36 – з проведенням передвиборної кампанії. Складено 389 адміністративних протоколів. Працівники поліції перевіряють 366 повідомлень згідно Закону України «Про звернення громадян».

«Правоохоронці продовжують документувати всі обставини учинених злочинів для завершення досудового розслідування, направлення проваджень до суду і притягнення винних осіб до відповідальності», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні у Генпрокуратурі повідомили, що у справі про підкуп виборців проводять понад 50 обшуків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 07:36 :40