Новини » Політика 21 лютого, 2019, 20:52
Відчай «натури, що минає», – Литвиненко про скандал із «виборчою пірамідою»
ZIK
ZIK

Не віриться, що депутати, які фігурують у справі про «виборчу піраміду», могли щось здійснити без згоди лідерки – Юлії Тимошенко.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила телеведуча Юлія Литвиненко.

Юлія Литвиненко, коментуючи скандал із викриттям СБУ «виборчої піраміди», зауважила, що, на її думку, це – крок відчаю Тимошенко.

«Для Юлії Володимирівни напевно це розпач. Там фігурують депутати, які фігурували також в інших справах, але насправді я не вірю в те, що ці депутати могли щось здійснити без згоди лідерки, і це ще прикріше. Але лідерка мала б взяти відповідальність за тих людей, за той крок, який вони здійснили. Я поки що жодних публічних заяв не чула й не бачила, і це також огидно, бо лідер – це людина, яка надихає на добрі вчинки і своїх однопартійців, і своїх виборців – сталий електорат, на який вона вже кілька років спирається», – заявила Юлія Литвиненко.

Вона розповіла про зустріч із знайомою – літньою жінкою, яка в розмові поділилася розчаруванням щодо Юлії Тимошенко, зауваживши, що та робила обіцянки, була у владі, проте з обіцяного так нічого й не виконала.

«Дуже прикро. Я думаю, що це – відчай і розпач людей, які на сьогодні є. У кіноіндустрії це називається – «натура, що минає», – резюмувала Юлія Литвиненко.

Як повідомляли, СБУ викрила «виборчу піраміду» під керівництвом народного депутата, яка працювала у низці регіонів України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах.

В організації «піраміди» з підкупу виборців на виборах 2019, яку викрила Служба безпеки України, підозрюють нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля.

Як повідомили у ГПУ, в справі про підкуп виборців проводять понад півсотні обшуків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:18 :58