Новини » Суспільство 21 лютого, 2019, 3:30
Вчені назвали вісім проблем з ногами, які сигналять про збої у здоров’ї

У стані ніг можуть траплятися зміни, які сигналять про збій в загальному здоров’ї організму. Експерти назвали вісім таких симптомів, що виникають в ногах.

Про це повідомляє ukrhealth.

Проблема з ногами: судоми. За словами лікарів, судоми в ногах часто сигналять про зневоднення. Якщо ж рідина споживається в нормальному обсязі, але судоми все одно присутні, це може вказувати на дефіцит калію в організмі.

Проблема з ногами: оніміння і поколювання. Дані симптоми можуть вказувати на периферичну невропатію, на защемлений нерв, а також на більш серйозний збій в організмі. При онімінні і поколюванні, які не проходять протягом декількох днів, слід обов’язково відвідати лікаря.

Проблема з ногами: лущиться шкіра. Шкіра на ногах і пальцях ніг, яка постійно лущиться може сигналити про грибкові інфекції і ослаблений імунітет.

Проблема з ногами: холод. Якщо ногам весь час холодно, можливий збій в роботі щитовидної залози. Зокрема, ймовірний гіпотиреоз – зниження її функції.

Проблема з ногами: біль у п’яті. Різкий біль в п’ятах нерідко сигналить про розвиток підошовного фасциїту, який часто виникає через носіння незручного взуття.

Проблема з ногами: набряк великого пальця. Опухлий великий палець і температура, яка піднялася в ньому можуть вказувати на суглобне захворювання подагру. В її випадку в суглобах відкладається надмірна кількість солей сечової кислоти.

Проблема з ногами: не росте волосся. Якщо волосся на ногах перестало рости, це може сигналити про збій функцій серцево-судинної системи, порушення кровообігу.

Проблема з ногами: синці. Коли синці з’являються тільки на ногах, і з ними сусідять дрібні капілярні розлучення у вигляді сіточок або павутинок, то можна припустити, що розвивається варикоз.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:41 :14