Новини » Суспільство 21 лютого, 2019, 5:00
В Україну заборонили ввозити 19 книг з Росії
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення відмовив у видачі дозволів на ввезення в Україну з Росії ще 19 книг, які містять ознаки пропаганди держави-агресора.

Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

Ознаки пропаганди держави-агресора знайдено у кількох книгах московського видавництва «Альпина Паблишер».

Зокрема, книга бізнес-консультанта Сергія Бехтерева «Как работать в рабочее время: правила победы над офисным хаосом», яка побудована на прикладах роботи владних структур РФ. 

Не надано дозволу на ввезення книги Ігоря Намаконова «Кроссфит мозга: Как подготовить себя к решению нестандартных задач», у якій наведено слова «Россия удивительная и удивляющая страна, а мы, ее граждане, удивительные люди».

Не надано дозволу на ввезення книги журналістки московських видань Ніно Біліходзе «Грузинская кухня: любовь на вкус»: у книзі використано коментарі росіян, які в Україні під санкціями.

Також не розповсюджуватиметься в Україні книга Наталії Малиновської «Записки практикующей ведьмы», передмова до якої рекламує російські пропагандистські телеканали.

Не будуть ввезені в Україну низка дитячих книжок та книги авторів радянської доби, в оформленні яких використовується комуністична символіка.

Також у книгарнях не з’явиться книга російського автора Мартина Догерті «Мир викингов. Повседневная жизнь Детей Одина», у якій фальсифікуються історичні факти, а культурні пам’ятки доби Київської Русі називаються російськими. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 16:44 :42