Новини » Події 21 лютого, 2019, 13:45
В окупованому Криму пройшов набір людей до ПВК «Вагнера», яких потім відправили в Судан

Керівник апарату Служби безпеки України Ігор Гуськов заявив, що в окупованому Криму пройшов набір людей до лав ПВК «Вагнера», які потім спрямовувались до Судану.

Про це він заявив в ефірі «Прямого».

«Щодо участі громадян України в так званій структурі ПВК «Вагнера», дійсно, ми маємо не поодинокі випадки, коли наші колишні громадяни брали участь. Більш того, сьогодні ми можемо говорити про те, що в окупованому Криму пройшов набір до лав ПВК «Вагнера», які спрямовувались до Судану. Частину прізвищ ми вже оприлюднили і найближчим часом спільно з журналістами також оприлюднимо іншу частину прізвищ», – сказав Гуськов.

Як повідомлялося, СБУ оголосила в розшук командира ПВК «Вагнера», офіцера Головного розвідувального управління РФ Олега Іваннікова, який є ключовим фігурантом розслідування катастрофи пасажирського Boeing рейсу МН17.

Центр «Миротворець» створив цілу мережу віртуальних рекрутингових агентств, за допомогою яких за півтора року вдалось викрити близько трьохсот російських злочинців, що виявили бажання вбивати українців за гроші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:51 :58