Новини » Спорт 21 лютого, 2019, 16:56
В одиночній змішаній естафеті Євро-2019 з біатлону українці посіли 11-е місце
biathlon.com.ua

На ХХVІ чемпіонаті Європи-2019 з біатлону в Раубічах (Білорусь) сьогодні, 21 лютого, відбулася одиночна змішана естафета. Збірна України у складі Юлії Журавок та Дмитра Підручного з одним штрафним колом та 10 додатковими патронами посіла 11-е місце серед 23-х команд.

У другий день змагань ХХVІ Відкритого чемпіонату Європи-2019 в Раубічах проходять змішані естафети. Першою з гонок став одиночний мікст, який не став, на жаль, продовженням успішних стартів для української збірної після вчорашньої індивідуальної гонки, пише biathlon.com.ua.

Труднощі почалися вже з самого старту: наша команда мала 11-й стартовий номер, і Юлія Журавок вже по ходу першого кола не раз опинялася «в пробці» з більш повільних суперниць. Такий рваний ритм привів до того, що на стрілянину лежачи Юля прийшла не в своєму ритмі, і вже на першому рубежі змушена була використовувати два запасних патрона. Додавши ще один промах у стійці, срібна медалістка індивідуальної гонки передала естафету 14-ою, відстаючи від лідерів майже на 40 секунд.

Дмитро Підручний, який кинувся відігравати секунди, поплатився за погоню на лежанні, заробивши коло штрафу. І навіть чудова стрільба в стійці дозволила нашому капітану закінчити перший зі своїх етапів лише 16-м.

Все, що вдалося зробити нашим спортсменам на третьому і четвертому етапах – піднятися до 11-го місця. Підручний міг поборотися за місце в десятці, але на фінішний ривок нашого спортсмена не вистачило: недавній переліт через океан дав про себе знати на різкості заключного відрізку дистанції. Таким чином, наша команда на одну позицію покращила минулорічний результат в даному виді програми, але навряд чи комусь це принесло велике задоволення...

А доля «золота» вирішувалася в очній дуелі на заключному вогневому рубежі між досвідченим Дмитром Малишком і молодим норвежцем Ендре Стрёмсхеймом, який завоював напередодні «бронзу». Скандинав зробив ставку на швидкість стрільби і прогадав. Три (!!!) кола штрафу заробив норвежець, і замість боротьби за «золото» залишив команду зовсім без п’єдесталу пошани.

Росіянин упевнено пішов за перемогою, а «срібло» на фінішному колі розіграли збірні Швеції та Франції – і в цьому протистоянні Йєспер Нелін виявився набагато швидше Арістіда Бегю.

Українці посіли 11 місце в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону