Новини » Політика 21 лютого, 2019, 14:52
У штабі Петра Порошенка відповіли на судові позови Тимошенко
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко подала два судові позови щодо Петра Порошенка, що, буцімто, той порушував закон про вибори президента України. Втім, адвокати глави держави надали суду належні докази того, що жодних порушень не було.

Про це під час прес-конференції штабу Петра Порошенка, яку транслював телеканал ZIK, розповів народний депутат України Сергій Алєксєєв.

Він наголосив, що у передвиборчому штабі кандидата у президенти Петра Порошенка працює доволі потужна юридична команда.

«Відтак, кожен крок, який здійснює Президент, активно перевіряється юридичними радниками, адвокатами. Тому штаб Петра Порошенка не допускає жодного порушення закону, дотримується законів про вибори президента України, про фінансування політичних партій і загалом українського законодавства», – запевнив нардеп.

Втім, зазначив він, попри це є декілька позовів щодо передвиборчої кампанії. Зокрема, він прокоментував два судові позови, по яких напередодні були судові рішення.

«Вчора відбулись два засідання у шостому Апеляційному суді за двома позовами від Юлії Тимошенко до Петра Порошенка. Перший позов було подано щодо джерела фінансування Всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог», який відбувся 9 лютого 2019 року», – розповідає Сергій Алєксєєв.

З його слів, під час судового засідання адвокатом-представником Президента було надано всі документи, які повністю підтверджують факт фінансування цього заходу зі спеціального рахунку – фонду кандидата у президенти.

«Був відкритий спеціальний рахунок, з якого були перераховані кошти на цей захід. Позивач також зазначала, що, буцімто, були інші умови та ціна. Також були надані всі документи, договори оренди. Суд не побачив жодних відмінностей і у позові відмовив», – підкреслив народний депутат.

Другий судовий позов стосується запланованої поїздки Президента України 14 лютого 2019 року до міста Харків, зокрема, його виступи з нагоди 85-ї річниці з дня заснування АТ «Турбоатом».

«Суду були надані належні докази, які підтверджують відсутність порушень закону про вибори президента України під час такої поїздки. На думку позивача, Президент України під час свого виступу, буцім, порушував закон про вибори президента і займався агітацією. Але судом був дуже ретельно розібраний виступ, де Президент, як чинний глава держави, лише казав про її стратегію розвитку», – зазначив парламентар.

Нагадаємо, суд відхилив позов Юлії Тимошенко щодо Президента України Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:51 :57