live
Новини » Політика 37

У Києві проведуть черговий батл дискусійного клубу – «Україні потрібен президент чи канцлер?»

У новому 2019 році «Ділова столиця» продовжує проведення Дискусійних клубів, але розширює їх до форматів круглого столу і дискусійної панелі. 27 лютого відбудеться батл, у якому зійдуться дві команди експертів: політологів, депутатів, юристів, журналістів, соціологів і політиків. Темою дискусії стане «Україні потрібен президент чи канцлер?»

Серед запрошених учасників: Сергій Соболєв, народний депутат України, Геннадій Друзенко, юрист-конституціоналіст, Костянтин Матвієнко, політичний експерт та політолог Віталій Бала.

За словами шеф-редактора ПрАТ «Картель» Віталія Пировича, «усі роки Незалежності в Україні точаться суперечки – яка політична модель для нас буде найефективніша. Ми мали в різних формах парламентсько-президентську і президентсько-парламентську республіки і наразі зупинилися на першій моделі. Утім, досі лунають різні пропозиції стосовно того, як нам краще облаштувати Україну. Хтось хоче взагалі скасувати президентську посаду, а натомість обирати в парламенті «народного канцлера», який очолить уряд. Хтось каже що не потрібен прем’єр і уряд має очолити сам президент. А дехто каже, що й нинішня модель парламентсько-президентської республіки найкраща, хіба що треба її трохи вдосконалити. Відповідь на питання – хто ж таки має рацію ми сподіваємося почути на нашому Дискусійному клубі на тему «Україні потрібен президент чи канцлер?».

Видання «Ділова столиця» у 2018 році започаткувало інтелектуальні батли із прямими трансляціями на сайті dsnews.ua. Ми говоримо про бізнес, економіку, політику і соціум. Експерти, підприємці, політики і журналісти об’єднуються в команди і заходяться в диспуті за підтримки учасників у залі і перед екранами. Перемагають найсильніші – у кого більше доказів, красномовства, а значить, і глядацьких голосів. Ми граємо, щоб розкрити потенціал українців і пробудити азарт до побудови успішної країни.

Круглий стіл проведуть 27 лютого о 16.00 в конференц-залі СЕО CLUB UKRAINE, за адресою Бутишев провулок, 23.

Loading...
Loading...
Loading...