Новини » Київ 21 лютого, 2019, 14:53
У Києві почалась підготовка до капітального ремонту дорожніх шляхів, – КМДА
<nbsp;>

Комунальна корпорація «Київавтодор» розпочала важливі підготовчі роботи на об’єктах реконструкції та капітального ремонту у столиці. Зокрема, на вул. Туполєва та вул. Чорнобильській дорожники прокладають нову дощову каналізацію, а на вул. Заболотного триває демонтаж тротуарів і встановлення бортового каменю.

Про це повідомляє «Офіційний портал Києва».

Як зазначили у «Київавтодорі», підприємство вже останні декілька років застосовує практику розширення рамок дорожньо-будівельного сезону за рахунок попереднього виконання численних підготовчих робіт на об’єктах реконструкції та капітального ремонту. Тож затратні за часом підготовчі роботи, що не потребують теплої погоди, виконують наприкінці зими та початку весни. Йдеться про заміну інженерних мереж, встановлення нових опор освітлення, демонтаж бортового каменю, фрезерування покриття, влаштування основи дорожнього одягу тощо.

Такий графік робіт дає змогу «Київавтодору» уже у квітні-травні вийти на фінальний етап ремонтних робіт – асфальтування, а отже відремонтувати більше об’єктів упродовж року.

Як повідомлялось раніше, у січні КМДА заявляла, що столиці планується ремонт дорожнього покриття низки важливих об’єктів. Зокрема, на вулицях Алматинській, Заболотного, Сім’ї Кульженків, Туполєва, проспектах Палладіна та Правди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 15:11 :30