Новини » Світ 21 лютого, 2019, 0:40
У Баварії викрили міжнародну мережу з відмивання грошей

Слідчі у Баварії конфіскували активи на суму близько 50 мільйонів євро під час кампанії з боротьби з відмиванням грошей.

Про це повідомляє dw.

За даними відомства, під час операції слідчі одночасно діяли у Німеччині та Латвії. Днями було конфісковано чотири об’єкти нерухомості, зокрема в Нюрнберзі та Регенсбурзі на загальну суму близько 40 мільйонів євро.

Крім того, слідчі наклали арешт на рахунок у одному з банків Латвії з активами на суму близько 1,2 мільйона євро та отримали доступ до рахунків у кількох банках Німеччини з сумами близько 6,7 мільйона євро.

Матеріальні цінності конфісковані в рамках розслідування щодо можливого відмивання коштів, котре триває вже три роки. Поліція підозрює у цьому виді фінансових правопорушень трьох осіб. Йдеться про схему з відмивання грошей, відому як «Російський ландромат» (інша назва «молдовська схема»).

У справі «Російський ландромат» з російських банків було проведено фінансових операцій через посередництво молдовських та латвійських банків на суму близько 22 мільярда доларів США. Зловмисники змогли отримати з 2011 по 2014 роки близько 330 мільйонів доларів у вигляді так званих «тіньових виплат» завдяки цим махінаціям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 02:25 :36