Новини » Спорт 21 лютого, 2019, 10:21
Тренер «Ювентуса» Аллегрі: До другого тайму підійшли з неправильним настроєм
Головний тренер італійського футбольного клубу «Ювентус» Массіміліано Аллегрі / dynamo.kiev.ua

Головний тренер італійського футбольного клубу «Ювентус» Массіміліано Аллегрі підвів підсумок першого, гостьового матчу 1/8 Ліги чемпіонів УЄФА (0:2) проти іспанського «Атлетіко» з Мадриду.

«Гірше, ніж в цій грі у другому таймі, ми зіграти не могли. Розуміли, що «Атлетіко» не дасть нам зіграти добре, але не зуміли адаптуватися і були покарані. У Турині буде непросто. Нам треба буде провести великий матч, але я як і раніше, впевнений у своїй команді.

Другий тайм вийшов жахливим, бо ми допустили помилку, коли дозволили супернику втягнути себе в його гру. «Атлетіко» дуже добре вміє робити так, що гра протікає без ударів по воротах. У Турині в нас буде шанс все змінити, і ми повинні зберігати віру.

Ми не втратили шансів після домашньої поразки 1:3 від «Реалу» в минулому сезоні, зберігаємо шанси і зараз. Треба якомога швидше забути цю поразку і постаратися зіграти в Турині краще, тому що в матчах з такою командою, як «Атлетіко», будь-який неточний пас призводить до проблем.

Хтось повернеться в cтрій, сумувати про «розлите молоко» в будь-якому випадку не варто. Знали, що буде складно, що «Атлетіко» змушує тебе грати погано, в повільному темпі. До другого тайму підійшли з неправильним настроєм. Таке трапляється», – цитує наставника «Ювентуса» ua-football.com.

2019-04-20 01:32 :52