Новини » Політика 21 лютого, 2019, 21:46
Ставка на 40-річних: Юлія Литвиненко назвала себе «ровесницею більшості обіцянок» політиків
ZIK
ZIK

Я сподіваюся, що таких, як я, сорокалітніх людей буде якомога більше в політиці. Я зробила на це ставку.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив телеведуча Юлія Литвиненко.

За словами пані Литвиненко, її участь у президентській кампанії буде прикладом для тих людей, яким кажуть, що вони – пусте місце, що вони – ніхто і нічого не віршують, тому що вирішує невеличке коло людей, які мають великі гроші.

«Я б хотіла звернутися саме до них, тому що серед програм кандидатів у президенти ніяких пропозицій для сорокалітніх немає. Я роблю пропозиції саме для таких людей. Моя програма розрахована на сталий розвиток, людей, яким сьогодні 40 років», – зазначила пані Литвиненко.

Вона зауважила, що розуміє, що цифра її підтримки на виборах не буде дуже великою. Однак, на її думку, можливість вимірювати прихильність до кандидата цифрами є дуже сумнівною.

«Я знаю, що українці дуже спонтанні, імпульсивні й надзвичайно протестні. І за цей протестний електорат буде дуже велика боротьба, тому що є велика кількість людей, які ще не визначились», – зауважила телеведуча.

Окрім цього на запитання глядачки, чому вона йде в президенти, пані Литвиненко сказала, що політик і журналіст – це професія соціально відповідальних людей. Для журналістів, як зрештою і для більшості політиків, слово – чи не єдина зброя, і зараз можна побачити, як ефективно чи неефективно ці слова лунають і як вони використовуються.

«Я 20 років працюю з інформацією і в політикумі всіх добре знаю. Я ровесниця більшості обіцянок, бо коли вони починали свої політичні кар'єри, я лише навчалася в школі і мріяла про професію журналіста. Я думаю, що це дуже суміжні професії, і я дуже сподіваюся, що мені вдасться отримати підтримку небайдужих і відповідальних людей, які здатні до консолідації», – додала гостя програми.

Нагадаємо, що дев’ять із 44 кандидатів у президенти на чергових виборах 31 березня досі не відкрили рахунки виборчих фондів. Серед них і Юлія Литвиненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:18 :25