Новини » Політика 21 лютого, 2019, 20:24
Скандал у штабі Тимошенко: Бригинець висловився про слід Росії
ZIK
ZIK

Згадайте, як кілька днів тому з боку «Батьківщини» був великий інформаційний удар у бік Президента, мовляв, він скуповує голоси. Найімовірніше, Тимошенко вже знала, що буде завдано удар по їхній мережі, а тому організувала інформаційний контрудар.

Таку думку висловив народний депутат України Олександр Бригинець в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку депутата, подальший розвиток подій залежатиме від завтрашньої конференції.

«Якщо Юлія Володимирівна збере конференцію і заявить про те, що вона нічого не знала і це компромат, то вона не зазнає від цього жодних електоральних втрат. Але стане зрозуміло, що в неї слабка кадрова система. Після Савченко, Лозинського та інших зауваження про погану кадрову політику нічого не змінить», – вважає Олександр Бригинець.

Політик зауважив, що приблизно 1-го грудня помітив, що російські ЗМІ почали масово говорити про підкупи, які будуть на виборах в Україні.

«За заявами СБУ, мережа почала формуватися з кінця листопада. Тому, найвірогідніше, Росія заслала своїх людей, які почали це формувати, і тут же почала говорити про те, що будуть підкупи.

Чи могли вони «зіграти всліпу» щодо Тимошенко? Безумовно, могли! Можливо, підкупами у цьому штабі займаються інші люди, а Тимошенко – ніби ні до чого. Згадайте, як кілька днів тому з боку «Батьківщини» був великий інформаційний удар у бік Президента, мовляв, він скуповує голоси. Найімовірніше, Тимошенко вже знала, що буде нанесено удар по їхній мережі, а тому організувала інформаційний контрудар», – припустив Бригинець.

Депутат вважає, що Юлія Тимошенко не зможе відмежуватися від цієї ситуації.

«У Тимошенко був шанс вчинити так, як вона зробила з головою Херсонської облради. Коли йому висунули обвинувачення, то протягом дня його одразу ж виключили з партії і фактично відмовилися від цього політика. І зараз, щоб не розгойдувати кампанію проти влади, вони могли так само виключити людей із партії та заявити, що злочинці були виявлені», – пояснив Олександр Бригинець.

Нагадаємо, Служба безпеки заявляє, що викрила «виборчу піраміду» під керівництвом народного депутата від «Батьківщини» Руслана Богдана, яка працювала в низці регіонів України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на президентських виборах.

Читайте також: Тимошенко в Мюнхені сильно підставила Україну

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:25 :17