Новини » Політика 21 лютого, 2019, 13:44
Шкіряк: Деякі штаби пишуть фейкові заяви у МВС на політичних конкурентів
ZIK
ZIK

У МВС вже прийняли понад 1600 повідомлень, які стосуються порушень передвиборчого процесу. Однак, серед заяв є і фейкові, адже триває боротьба штабів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

«Кандидатів у президенти ми закликаємо верифікувати сторінки у соцмережах, аби уникнути створенню фейкових сторінок, через які може розповсюджуватися неправдива інформація і провокаційні заяви. До слова, колись створили несправжні мої сторінки, де розповсюджували неправдиву інформацію. Повідомлення звідти черпали навіть медіа», – наголошує експерт.

МВС та СБУ будуть спостерігати за інформацією, яка розповсюджується в соцмережах та оперативно реагувати, підкреслює Зорян Шкіряк.

«Ми, разом із СБУ, будемо моніторити роботу соціальних мереж, адже це один із чинників інформаційної війни, яку веде проти нас РФ. Ба, більше! У 2014-му, 2017 році під егідою патріотичних організацій, російські спецслужби створювали групи, у яких пропагували антидержавницьку діяльність», – каже експерт.

Також радник міністра внутрішніх справ України підкреслив, що Росія через соціальні мережі веде гібридну війну.

«Соціальні мережі – це вільний простір, а тому ми будемо реагувати через засоби, які є в наявності. Ми захищатимемо Україну від інформаційного терору, який здійснює проти нас РФ, в рамках гібридної війни», – говорить Зорян Шкіряк.

Крім того, за даними МВС, станом на 18 лютого порушено шістдесят кримінальних проваджень за фактами недотримання виборчого законодавства, половина з них стосувалася підкупів виборця.

«Справи в провадженні, здійснюється документування і слідчі дії. Також ми прийняли понад 1600 повідомлень і заяв. Всі вони аналізуються. Й там, де є факти порушення законодавства, відкривається кримінальна справа. Однак, серед повідомлень є і нечесні. Адже триває боротьба штабів», – додає радник міністра внутрішніх справ України.

Нагадаємо, раніше експерт з телекомунікацій Тетяна Попова прокоментувала роботу політиків у соціальних мережах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:51 :33