Новини » Політика 21 лютого, 2019, 19:57
Що замовчує Зеленський: політолог повідомив, на які проблеми не дає відповіді шоумен-політик
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський не дає відповіді на болючі для суспільства питання, а в кращому разі відбивається жартами.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Костянтин Матвієнко.

За словами пана Матвієнка, державні діячі, як Петро Порошенко чи Юлія Тимошенко, зобов'язані робити певні державницькі кроки, а Володимир Зеленський не є державним діячем і тому, відповідно, таких обов'язків не має, в цьому й полягає його перевага.

«Відповідальні політики не мають права оминати як внутрішні, так і зовнішні проблеми, передусім тих, що стосуються війни, бідності, інфляції, злочинності», – зазначив Матвієнко.

Однак експерт вважає, що жартами політика не здійснюється. Крім цього він додав, що Зеленський не може представити своєї команди.

«95 квартал» може зайти в Кабінет Міністрів і Верховну Раду, буде дуже смішно й дуже весело. Зеленський бере впізнаваністю і демонстративною легковажністю щодо питань, які постають перед країною, яка воює. І в цьому розумінні, маючи канал 1+1, Зеленський, безумовно, має переваги над державними діячами», – зауважив політолог.

Окрім цього пан Матвієнко зауважив, що не погоджується з тезою, що Зеленський не є продовженням тієї політичної системи чи того політичного класу, який існує в Україні і проти якого справді виступає значна частина суспільства. На його думку, Зеленський є породженням цієї системи.

«Ця низьковартісна, обивательська діяльність Зеленського на естраді розрахована на низькопробні смаки, вона і вивищує його на певний час. Я думаю, що український виборець розбереться, хто є хто, як він це вже робив», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, американський політолог у Ратґерському університеті Олександр Мотиль зазначав: обрання Володимира Зеленського Президентом України стало б катастрофою для держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 21:05 :05