Новини » Політика 21 лютого, 2019, 15:03
Санкції проти Росії були актуальними у 2014 році, – експерт
ZIK
ZIK

У 2014 році Росія не очікувала секторальних санкцій. Натомість зараз агресор пристосувався до тиску з боку Європи і США.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив політичний експерт Кирило Молчанов.

«Санкції були ефективними у 2014 році, адже Росія не очікувала їх. Особливо це стосується секторальних заборон. Думаю, вони відіграли свою роль під час гарячої фази конфлікту», – наголошує експерт.

Сьогодні економіка адаптувалася і немає прогресу щодо повернення суверенітету на наші території, зазначає Кирило Молчанов.

«Треба розділяти американські і європейські санкції. Останні впроваджують не суворі заборони, аби не мати великих збитків. На відміну від США. Я думаю, що для них ми лише привід і у них інші цілі. Вони хочуть розвалити або перезавантажити Росію, як свого часу Радянський союз», – каже експерт.

Також Кирило Молчанов упевнений, що у контексті завершення війни з Росією слід відновити питання введення миротворців.

«Можливо, у наших можновладців вистачить розуму, якщо не зараз, то хоча б після виборів повернутися до пункту про миротворчу місію. Адже вона має бути ключем вирішення конфлікту. Наразі більш реалістичного сценарію ми не можемо собі уявити», – експерт.

До того ж Кирило Молчанов звертає увагу на те, що допоки конфлікт з Росією не буде вичерпаний, Україна не зможе увійти в ЄС.

«У НАТО нас не візьмуть, у ЄС теж навряд. Адже воюючу країну доволі складно економічно підтримувати, дотягувати до рівня європейських сусідів», – експерт.

Нагадаємо, раніше письменник Дмитро Вовнянко пояснив, чому миротворці не можуть базуватися по лінії розмежування.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:30 :43