Новини » Економіка 21 лютого, 2019, 17:27
Робітникові, який не виконує норми праці, можуть не виплачувати мінімальної зарплати, – ВС
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду при розгляді позову про стягнення заборгованості із виплати заробітної плати зробив висновок, що для отримання навіть мінімальної зарплати робітник має виконати норми праці.

У постанові від 11 лютого у справі № 736/675/17 роз’яснено, що оплата праці не нижче рівня мінімальної заробітної плати не є безумовною гарантією та вимагає від працівника виконання норми праці, – пише ЮрЛіга.

ВС погодився з нижчими судами щодо відсутності підстав для стягнення з підприємства на користь доярки заробітної плати за листопад 2004 року у розмірі 48,76 грн оскільки позивачка не довела, що у зазначений місяць повністю виконала місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт) та має право на отримання заробітної плати у більшому розмірі ніж їй виплачено. При цьому, документи, на підставі яких позивачу виплачена у листопаді 2004 року заробітна плата саме у розмірі 188,24 грн відповідач не має можливості надати у зв’язку із закінчення терміну їх зберігання та знищенням.

«Доводи касаційної скарги про те, що відповідач не повідомив її у передбачений законом строк про запровадження на підприємстві нових норм праці та зміну існуючих не мають значення для розгляду цієї справи, оскільки у будь-якому випадку розмір мінімальної заробітної плати не є безумовною гарантією та вимагає від працівника виконання норми праці», – вважає ВС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:32 :33