Новини » Політика 21 лютого, 2019, 15:07
Під час робочих поїздок Президент не веде передвиборчу агітацію, – Медведєв
ZIK
ZIK

Поїздка Президента в Харків, щодо якої був судовий позов з боку Юлії Тимошенко, жодним чином не пов'язана з майбутніми виборами. Вона відбувалась як робоча поїздка чинного Президента України, тому у своєму графіку не містила жодного передвиборчого заходу.

Про це під час прес-конференції штабу Петра Порошенка, яку транслював телеканал ZIK, розповів політичний експерт, позаштатний радник Президента України Олег Медведєв.

Він зауважив, що рішення судів першої інстанції доводить голослівність звинувачень політичних опонентів, зокрема, зі штабу Юлії Тимошенко, на адресу Петра Порошенка.

«Зокрема, питань ведення політичної агітації, фінансування її з виборчого фонду тощо. Я думаю, що з часом у судах так само буде підтверджено і голослівність тих звинувачень, які пов'язані з, буцімто, спробами організувати підкуп виборців», – вважає експерт.

Зокрема, він наголосив на позові Юлії Тимошенко щодо поїздки Президента України в Харків, аби акцентувати увагу на схемі поїздок кандидата у президенти та Президента.

«Справа в тім, що Конституція України передбачає безперервність виконання Президентом України своїх обов'язків. Тож забороняє йому передавати будь-кому виконання обов'язків президента. Це означає, що Президент не має права піти у відпустку», – пояснює Олег Медведєв.

Тому, зазначає він, навіть кандидуючи на другий термін, Президент зобов'язаний ефективно виконувати свої конституційні обов'язки.

«Коли відбуватимуться його поїздки, ми інформуватимемо засоби масової інформації, у яких випадках і які заходи є його робочою поїздкою, як Президента України, а які – носитимуть передвиборчий характер. Поїздка в Харків жодним чином не пов'язана з майбутніми виборами. Вона навіть була відсутньою в графіку передвиборчого штабу», – запевняє радник Президента.

Відтак, наголошує він, вона повністю відбувалась, як робоча поїздка чинного Президента України, тому у своєму графіку не містила жодного передвиборчого заходу.

Нагадаємо, народний депутат України, член передвиборчого штабу Петра Порошенка Сергій Алєксєєв прокоментував судові позови Юлії Тимошенко до Президента. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:41 :01