Новини » Спорт 21 лютого, 2019, 20:02
На Євро-2019 з біатлону збірна України фінішувала сьомою у змішаній естафеті
biathlon.com.ua

На ХХVІ чемпіонаті Європи-2019 з біатлону в Раубічах (Білорусь) сьогодні, 21 лютого, слідом за одиночною змішаною естафетою, про що ми вже розповідали, відбулася й класична змішана естафета, в якій переможцем стала команда Швеції. Збірна України завершила гонку на сьомій позиції серед двадцяти квартетів.

На змішану естафету Відкритого чемпіонату Європи-2019, що триває в Білорусі, збірна України, вийшла в ранзі діючого чемпіона, однак повторити минулорічне своє досягнення не змогла, повідомляє biathlon.com.ua.

Втім, початок для українців був вдалим. Після  першого етапу Анастасія Меркушина передала естафету другою. Віта Семеренко утримала цю позицію, а Сергій Семенов п’ятим відправив на дистанцію Артема Приму, який на передостанньому вогневому рубежі отримав одне штрафне коло і в підсумку фінішував сьомим.

Гонка завершилася перемогою команди Швеції. Другими з відставанням 17,7 секунди фінішували представники Німеччини, третіми – біатлоністи Білорусі (+29,9).

У суботу, 23 лютого, континентальну першість продовжать спринтерські старти. Завершиться чемпіонат Європи в неділю, 24 лютого, гонками переслідування.

Нагадаємо, вчора, 20 лютого, у перший змагальний день Юлія Журавок стала срібним призером в індивідуальній гонці на 15 км.