live
Новини » Регіони 327

На Тернопільщині громади переходять до ПЦУ без московських священиків

Ще дві релігійні громади на Тернопільщині покинули колишню Українську православну церкву Московського патріархату і приєдналися до Тернопільської єпархії Православної церкви України.

Про це IA ZIK повідомили у Тернопільській єпархії ПЦУ.

Зокрема, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання парафій Святого Миколая с. Андрушівка і Покрови Пресвятої Богородиці с. Потуторів Шумського району та прийняв їх до складу єпархії.

«Раніше в обох селах провели збори, на яких зміну юрисдикції громади підтримали більш ніж дві третини присутніх», – йдеться у повідомленні.

За інформацією єпархії, допомісної Української  Православної церкви на Тернопільщині перейшла 21 громада, 14 з яких – у Шумському районі.

Раніше це зробили парафії у Садках, Залужжі, Шкроботівці, Підгайцях, Людвищах, Мировому, Матвіївцях, Суражі, Радошівці, Брикові, Онишківцях і Кордишеві на Шумщині, Мусорівцях і Гніздичному Збаразького та Розтоках Кременецького району, а також у Стінці та дві парафії – у Трибухівцях на Бучаччині.

Як відзначили в єпархії ПЦУ, жоден зі священиків УПЦ МП не погодився разом з громадою перейти до Православної церкви України.

Loading...
Loading...
Loading...