Новини » Політика 21 лютого, 2019, 16:18
Молодь не розуміє, що Зеленський – маска Коломойського, – Габібуллаєва
ZIK
ZIK

Молодь, яка підтримує Зеленського, насправді не розуміє, що зараз відбувається. Насправді – це маска Коломойського. Тоді як ображений на Порошенка олігарх, хоче повернути свої активи.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловила керівник молодіжної організації БПП Дінара Габібуллаєва.

Вона наголосила: кандидат у президенти має мати пропорційну підтримку всіх прошарків населення. Однак, слід знати, що є пріоритетом для держави. Зараз – це армія та зовнішня політика, що закріплено в Конституції саме як повноваження Глави держави.

«Та є річ, що дуже насторожує – велика підтримка молоді Зеленського. Молодь не розуміється, що зараз відбувається і чому саме він. Молодь не розуміє, що це не Зеленський, а маска Коломойського», – переконана Габібуллаєва.

Керівник молодіжної організації БПП зазначила: молодь тягне до екзотики – чогось нового та привабливого.

«Зеленський став саме таким кандидатом Коломойського, який може привабити молодь новизною. Однак відповідальність за вибір держави та національну безпеку відсутня. Ми розуміємо, що це гра між політиками. Коломойський просто хоче повернути свої активи та бізнес. Він ображений на Порошенка та Україну, тому б’є по тих місцях, де можна здобути електоральну підтримку», – наголосила експерт.

Габібуллаєва підкреслила: на президентських виборах України обиратиме того, хто вестиме державу до ЄС та НАТО.

«Не зважаючи на те, хто буде Президентом, та маємо обрати певний вектор, не ховатися за масками олігархів, а ставати на шлях нової країни. Безпекове питання має бути на першому місці, як і молодіжна політика. Натомість, те, що зараз відбувається із клоунами в політиці, дуже загрозливо», – підкреслила Дінара Габібуллаєва.

Нагадаємо, американський політолог у Ратґерському університеті Олександр Мотиль зазначав: обрання Володимира Зеленського президентом України стало б катастрофою для держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:17 :38