Новини » Політика 21 лютого, 2019, 15:42
Молодь налаштована на розваги, а не на майбутні вибори, – блогер
ZIK
ZIK

В Україні молодь, яка закінчує школу або вищий навчальний заклад, перебуває у процесі визначення, чим хоче займатися в житті. Відповідно, політика їх мало цікавить. Ба більше, молоді люди хочуть більше розваг, аніж аналізувати і перебувати у реальному світі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив блогер Дмитро Вовнянко.

«Як в Україні, так і закордоном молодь не дуже проявляє активність у процесі голосування. Це можна дуже просто пояснити. Адже люди після 30 років, як правило, вже мають сім’ю і переважно знають, чого хочуть у житті», – сказав Вовнянко.

Він вважає, що саме після тридцяти років людина знає, чим ризикує в житті, і що конкретно хоче. На відміну від тих, які закінчують школу чи вищий навчальний заклад.

Його співрозмовник політичний експерт Кирило Молчанов також погоджується, що загалом  молодь не цікавиться політикою.

«Молодь не хоче брати участь у виборах, бо їй нецікава ця сфера. Хіба є невелика частина студентської молоді, яка є соціально і політично активною.  Я вже не кажу про те, що за різними опитуваннями можна простежити тенденцію, що половина людей з категорії до 30 років не проти емігрувати з країни. Адже тут вони не бачать перспектив. Тому ми можемо простежити, що від виборів до виборів молодь або взагалі не бере у них участі, або це робить дуже малий її відсоток», – розповів Молчанов.

Нагадаємо, у Червоноградській міській раді на Львівщині розпочато експеримент, у якому молоді люди міста мають можливість спробувати себе в ролі чиновників, щоб побачити весь апарат управління зсередини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 07:43 :24