Новини » Політика 21 лютого, 2019, 11:01 блоги
Хто за Зеленського? Чотири типи умовного електорату
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Друзі, тривога хибна! Я, звичайно, просто чоловік, а не краплі валер’яни чи відвар звіробою, але спробую вас заспокоїти. Після чергових рейтингів із Зеленським попереду всенької планети багато нормальних людей, м’яко кажучи, зденервувалися. А дарма. Просто варто на хвильку заспокоїтися і проаналізувати. Хто за Зеленського?

Я нарахував чотири типи умовного електорату. Наголошую на слові «умовний».

  1. Ті, хто категорично проти старих політиків і шукає чогось нового, здебільшого не тратячи на ці пошуки розумової енергії.
  2. Ті, хто весь із себе приколіст і просто «умнічає», вважаючи, з огляду на свій інтелект, що це смішно, десь як монологи Петросяна чи, власне, жарти «Кварталу».
  3. Ті, хто в такий спосіб демонструють свою позицію «проти всіх».
  4. Ті, хто зазомбований «плюсами» і відомим серіалом, в реалі уявив, що «Слуга народу» – саме воно.

За винятком четвертої категорії і якоїсь частини з категорії першої, на вибори більше ніхто не прийде. Одиниці ходять голосувати по-приколу чи свідомо проти всіх. Додайте сюди ще й тих респондентів, котрі просто прикололися у розмові із соціологами або просто прийдуть в себе у день виборів, коли настрій буде зовсім не прикольний.

Тож великий соціологічний рейтинг добродія «Зе» на виборчих дільницях перетвориться на велике реальне «Ге». Одним словом, не панікуймо!

Читайте також: Американський політолог назвав наслідки для України у разі обрання президентом Зеленського

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Читайте більше новин про: вибори Президента та кандидатів

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 11:33 :21