Хто проти вступу в НАТО, а хто замовчує ставлення до Альянсу – аналіз від Бригинця

ZIK

Для мене очевидно, що Путін буде ставити на того кандидата, який у другому турі має найбільші шанси перемогти Порошенка. Що це буде за кандидат – для Путіна неважливо. Він буде підтримувати будь-кого, хто готовий відмовитися від вступу до НАТО, хто готовий буде йти на мирні переговори і на компроміс із Росією.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від БПП Олександр Бригинець.

Народний обранець зауважив: якщо розглядати програми п’ятьох найбільш рейтингових кандидатів у президенти, то тільки в Порошенка є чітка фраза, що він готовий до вступу в НАТО.

«У Тимошенко написано, що вона – за стандарти НАТО, але це не означає, що вона за вступ. Зеленський говорить про те, що він готовий провести референдум за вступ до НАТО чи до іншого військового союзу. Гриценко взагалі не згадав про НАТО. А Бойко – це очевидний противник Альянсу. Тому в цьому випадку слова Путіна, що він готовий підтримувати будь-якого кандидата, окрім Порошенка, вони підтверджуються і в програмних документах кандидатів», – підкреслив Олександр Бригинець.

На його думку, на президентських виборах в Україні Путін буде ставити на того кандидата, який у другому турі має найбільше шансів перемогти Порошенка.

«Що це буде за кандидат  для Путіна неважливо. Він готови підтримати будь-кого, хто готовий відмовитися від вступу до НАТО, хто готовий буде йти на мирні переговори, та на того, хто готовий буде йти на компроміс із Росією.

Але який може бути компроміс, якщо Росія хоче, щоби ми загинули, коли ми хочемо жити? Я не бачу тут підстав для компромісу», – акцентував обранець.

Олександр Бригинець додав, що сьогодні для Путіна склалась так історія, що в першій п’ятірці всі кандидати, окрім Порошенка, не є його опонентами, адже вони підтримують його ідею, щоб Україна не стала повноцінним членом НАТО.

Нагадаємо, Президент Порошенко заявив, що до 2023 року Україна планує подати заявку на членство в ЄС.

Loading...