live

Безсмертний заявив про наявність в Україні списку на офіційне прослуховування

ZIK

Листок, де зазначено, кого потрібно прослуховувати, в Україні був завжди. Але зараз офіційне прослуховування – це вже не спосіб переслідування, а спосіб себе захистити.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив політик і дипломат Роман Безсмертний.

Гість програми наголосив, що питання безпеки сьогодні найголовніше для кожного українця.

«І я можу сказати, що офіційне прослуховування – це вже не спосіб переслідування, а спосіб себе захистити. Бо те, що витворяють зараз, а воно було спровоковане з Банкової, у мене сумніву немає, бо є відповідний листок, де виписані прізвища, породило зворотній механізм – прослуховувати тих, хто дає команди. І це теж очевидно й зрозуміло», – зазначив політик.

Роман Безсмертний додав, що листок, де зазначено, кого потрібно прослуховувати, в Україні був завжди.

«Перед вами сидить колишній депутат чотирьох скликань. Я розповім вам таку історію: я депутат, біля мене сидить високопосадовець і включає магнітофон. Я слухаю себе. Я мовчу, дивлюсь на нього. Він теж мовчить. Я знаю, що він не має права цього робити, але я знаю, що мене слухають. Так і зараз», – підкреслив Безсмертний.

Водночас він наголосив: не треба думати про те, що вас можуть прослуховувати, але треба думати про те, що ви говорите.

«І коли мені завжди кажуть, що я надто інтелігентний, що завжди формулюю речення, то я ще раз скажу, що той, хто хоче бути при владі, його культура має бути висока й бездоганна», – акцентував Роман Безсмертний.

Нагадаємо, Роман Безсмертний заявив, що в Україні державу треба перемістити в сектор безпеки і забрати її з сектору економіки.

Loading...
Loading...
Loading...