Новини » Політика 21 лютого, 2019, 5:15
Безсмертний розповів, чому не балотувався від Аграрної партії
ZIK
ZIK

Я приймаю як помилку те, що не скористався ресурсом Аграрної партії для участі у виборах. Однак інтуїтивно я попав у десятку, бо партію знищили.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів український дипломат і політик Роман Безсмертний.

Пан Безсмертний розповів, що йшов в Аграрну партію лише як керівник апарату, без амбіції бути лідером партії, і зараз те, що не скористався таким ресурсом, сприймає як власну помилку. Однак він вважає, що партія заявила про себе занадто рано.

«Вона одразу наступила на багато мозолів, з одного боку, Банковій, а з іншого  головному опозиціонеру Банкової. В неї виходу не було. Її просто знищили з усіх сторін, її порвали на шматки. Це лише доказ того, що інтуїтивно я не помилився. Інтуїтивно я попав у десятку», – зазначив Безсмертний.

За його словами, тоді в нього не вистачило ресурсу й довіри людей до того, щоб вони пішли за людиною, про яку він казав. Тому зараз треба врахувати ці уроки і не допускати таких помилок.

«Власне це один із аргументів, чому я вирішив, що більше не буду підносити патрони. Достатньо досвіду, достатньо знань для того, щоб перемагати і будувати зовсім іншу державу», – пояснив політик.

Нагадаємо, що Романа Безсмертного запрошують стати частиною команди кілька фаворитів президентської гонки. Йому пропонують високі посади в разі переходу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 07:44 :01