Новини » Політика 21 лютого, 2019, 16:13
Антипович: Якщо мобілізація молоді приведе її на дільниці, то ми отримаємо підтвердження рейтингів
ZIK
ZIK

Згідно опитувань, молодь декларує те, що візьме участь на виборах, але, по факту, у день виборів вона не йде на дільницю. Такою є світова тенденція, адже до громадянської позиції і відповідальності людина мусить дозріти.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Молодим людям не дуже подобається політика. Їх цікавлять абсолютно інші речі, зокрема, особисте життя, враження, хобі, робота, працевлаштування», – коментує експерт.

Брати участь у виборах – це певний громадянський обов’язок, до якого людина доходить пізніше, переконаний директор соціологічної групи «Рейтинг».

«Така тенденція у всьому світі. Це нормально. Я б не став казати, що українська молодь розчарована. Просто її частина апріорі є аполітичною. Там, де є найбільший вплив батьків, більш розвинена громадянська культура, молодь більше ходить на вибори. Загалом така тенденція є на заході України», – наголошує Олексій Антипович.

Крім того, директор соціологічної групи «Рейтинг» звертає увагу на те, що ледь не весь електорат Володимира Зеленського складає молодь.

«Згідно опитувань, молодь часто декларує те, що візьме участь на виборах, але, по факту, у день виборів вона не йде на дільницю. Так було у 2014 році, те саме можна сказати про 2012 рік, 2010, 2007-2006 і так далі. Тому це не питання до ситуації в державі чи Євромайдану, а молоді загалом. Вона все ж відрізняється своїми особистими зацікавленнями, водночас державні справи для неї не на високих щаблях інтересах», – каже експерт.

Якщо мобілізація молоді приведе її на виборчі дільниці, то ми отримаємо підтвердження рейтингів, додає Олексій Антипович.

«У протилежному разі журналісти почнуть звинувачувати соціологів у неправильних цифрах», – переконаний директор соціологічної групи «Рейтинг».

Нагадаємо, згідно останніх соціологічних даних у другий тур виборів можуть вийти Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:54 :40