Новини » Політика 20 лютого, 2019, 16:09
За ремонт одного літака платили трьома іншими: Виявлено схему розкрадань в ЗСУ за прем'єрства Тимошенко
ZIK
ZIK

На засіданні тимчасової слідчої комісії щодо розкрадань в армії Іван Вінник представив постанову 2009 року про проведення розрахунків за ремонт авіаційної техніки. Він розповів: за ремонт одного літака Кабмін тоді розраховувався трьома іншими.

Про це голова тимчасової слідчої комісії Іван Вінник заявив під час засідання комісії, яке транслював телеканал ZIK.

Він підкреслив, що для того, аби тимчасова слідча комісія послідовно продовжувала свою роботу, необхідно дослідити періоди роботи міністрів оборони Валерія Іващенка та Юрія Єханурова.

«Тут нами була знайдена ще одна схема розкрадання у Збройних силах України. Розкрадання через відчуження майна внаслідок надання йому статусу майна ми вже розглянули, але є ще одна доволі цікава схема», – наголосив нардеп.

Він представив постанову №1135 від 14 жовтня 2009 року прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про «Порядок проведення Міністерством оборони розрахунків з виконавцями робіт з ремонту та відновлення авіаційної техніки Збройних сил».

«Знаєте, як розраховувались за ремонт авіаційної техніки? Авіаційною технікою. Умовно. Щоб відремонтувати літак, передавались одразу чотири. Один з них ремонтувався, а три інші – ішли в залік вартості робіт. Така от цікава схема», – заявив Іван Вінник.

Він підкреслив, що комісія не може точно встановити одного з причетних до такої махінації, оскільки постанова вийшла на межі головування у Міністерстві оборони Єханурова та Іващенка.

«Тож ми запрошуємо їх обох. Я також думав і про Тимошенко. У мене пропозиція така: якщо міністри оборони Єхануров та Іващенко не зможуть дати нам вичерпної відповіді щодо цієї інформації, то ми змушені будемо запрошувати тогочасного прем'єра Юлію Тимошенко, щоб вона якось нас проінформувала. Ми, мабуть, знову наріжемось на заяви про «політичну заангажованість», але хіба комісія винна, що хтось кудись кандидує?», – запитує нардеп.

Нагадаємо, раніше Іванн Вінник заявив, що всі злочини задля знешкодження української армії були координовані з Російською Федерацією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:08 :27