Новини » Політика 20 лютого, 2019, 23:10
Володимир Парасюк: Майдан ще не завершився, найбільша загроза – реванш
ZIK
ZIK

Майдан ще не завершився, адже всі принципи та ідеї, які люди відстоювали на Майдані, продовжують жити далі.

На цьому наголосив народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Політик підкреслив, що ті люди, які були причетні до злочинних дій влади під час Революції гідності, сьогодні вільно подорожують і нічим не переймаються.

«Це вже питання до тих політиків, які після Майдану взяли відповідальність за всю країну. Систему Януковича, яка потім вибила людей, створив той же Ахметов, Медведчук, які збагачували державну систему чорним налом. Потім ці незаконні гроші використовувалися для підкупу правоохоронців, судів та інших державних органів. Так, після початку Революції гідності всі найманці, працювали на Януковича і виконували всі злочинні накази», – пояснив Парасюк.

На думку депутата, тільки тоді, коли всі ці люди опиняться у в’язниці, дійсно можна буде сказати, що в Україні запанувала справедливість.

«Коли такі люди можуть вільно себе почувати і відкрито заявляти, що Майдан – це переворот, а на сході України відбувається громадянська війна, то про яку справедливість можна говорити? І найбільша загроза всьому цьому – реванш. Адже сьогодні при владі досі залишаються навіть ті депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року», – констатував Володимир Парасюк.

Нагадаємо, 5 років тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 03:18 :25