Новини » Економіка 20 лютого, 2019, 9:55
Вчені визначили, до чого призводить робота понад норму, і назвали країни, які цим зловживають
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Дослідження показало, що люди, які залишаються на роботі довше, не є найбільш продуктивними працівниками, а просто «розтягують» своє робоче навантаження.

Працівники в Об’єднаних Арабських Еміратах найбільше працюють понаднормово (24 годин), за ними слідують Сполучені Штати та Гонконг (23 години), тоді як найменше (14 годин) працюють у Південній Африці, повідомляє дослідження Maxis Global Benefits Network, – пише видання Bloomberg.

Доктор Ліна Джонс з Maxis Global Benefits Network зазначила: «Всі організації повинні прагнути створити середовище, що сприятиме підвищенню продуктивності праці».

«Важливо, щоб менеджери розрізняли співробітників, які просто просиджують день, і тих, хто важко працює. Необхідно вимірювати реальну продуктивність та результативність».

«Міцна культура на робочому місці може допомогти мотивувати співробітників та покращити фінансові показники. Нездорові або занадто піддані стресу працівники є витратними з точки зору зниження продуктивності, швидкої плинності персоналу, збільшення витрат на охорону здоров’я та прогулів».

Понаднормові години сприяють підвищенню тривожності працівників, йдеться у звіті, та загрожують балансу між роботою та особистим життям.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 03:33 :57