Новини » Події 20 лютого, 2019, 18:54
В СБУ заявляють, що Мангер уже двічі відмовився дати свідчення у справі Гандзюк

В Службі безпеки України заявляють, що підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер уже двічі під час проведення допитів відмовився давати покази.

Про це йдеться в повідомленні СБУ від 20 лютого.

СБУ зазначає, що в ході судового засідання Мангер неодноразово наголошував на готовності надати показання слідству з приводу пред’явленої йому підозри у вчиненні організації вбивства Гандзюк, а також висунутої ним версії про нібито причетність до цього злочину співробітника СБУ Данила Доценка та пройти експертне дослідження з використанням комп’ютерного поліграфа.

«Однак, 15 лютого 2019 під час проведення допиту підозрюваного Мангера, останній жодних показань не надавав, скориставшись положеннями ст. 63 Конституції України», – наголошують в СБУ.

За даними спецслужби, 20 лютого 2019 Мангер повторно відмовився від пропозиції слідчого дати покази.

«Така позиція Мангера суперечить зробленим його заявам під час судового розгляду і свідчить про небажання підозрюваного сприяти встановленню істини у кримінальному провадженні та свідоме ухилення від участі у експертному дослідженні із використанням комп’ютерного поліграфа», – наголошують в СБУ.

Орган досудового розслідування також закликав сторону захисту не робити голослівних заяв з приводу предмета доказування, «необґрунтовано звинувачуючи при цьому у вчиненні особливо тяжкого злочину співробітника СБ України».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:07 :50