Новини » Політика 20 лютого, 2019, 22:35
Україна може наздогнати світ набагато швидше, ніж за півстоліття, – Шабунін
ZIK
ZIK

Інвестори дуже хочуть прийти в Україну, але наразі всі бояться вкладати кошти, адже немає справедливих судів.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Експерт підкреслив, що зараз в Україні не набагато гірша ситуація, ніж у 30-40 роках у США.

«Сучасний світ дуже динамічний, і якщо нам все вдасться, то ми наздоженемо його набагато швидше, ніж за півстоліття. Світ швидко змінюється, зокрема і через розвиток ІТ-технологій, а наші працівники цієї сфери є одними з найкращих у світі», – наголосив Віталій Шабунін.

На думку антикорупціонера, найбільшою проблемою українців є неадекватна політична еліта, яка консервує ситуацію, а не змінює її.

«Поки ми не змусимо владу «відремонтувати» суди, в Україну не прийдуть гроші, яких насправді дуже багато. Інвестори хочуть прийти в Україну, але наразі всі бояться вкладати кошти, адже немає справедливих судів – арбітрів права, відтак в Україні навіть неможливо захистити право власності.

Це обов’язково вдасться зробити – раніше чи пізніше. Безумовно, хочеться раніше, адже ще хотілося б самому пожити в такій країні», – визнав Віталій Шабунін.

Як повідомляли, член правління Асоціації правників України Андрій Вишневський підкреслив, що навіть якби українські суди нині були повністю очищені від «старих» кадрів, їх не було б ким заповнити, адже досі невирішеною є проблема реформування юридичної освіти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:21 :18