Новини » Спорт 20 лютого, 2019, 1:30
У першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» – «Баварія» безгольова нічия
Багатообіцяючий матч на «Енфілді» між «Ліверпулем» та «Баварією» зафіксував нічийний рахунок – 0:0 / ua-football.com

У англійському Ліверпулі, на легендарному стадіоні «Енфілд» наприкінці доби 19 лютого відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19, в якому однойменний місцевий клуб приймав німецьку «Баварію» з Мюнхену. Фінальний свисток багатообіцяючого матчу зафіксував нічийний рахунок – 0:0. Тож переможець протистояння визначиться в Мюнхені 13 березня.

Футбол. Чоловіки. Ліга чемпіонів-18/19. 1/8 фіналу плей-оф. Перший матч

«Ліверпуль» (Англія) – «Баварія» (Мюнхен, Німеччина) – 0:0

Арбітр – Джанлуки Роккі (Італія).

19 лютого. Початок – 22:00. Ліверпуль. Стадіон «Енфілд».

«Ліверпуль»: Аліссон – Александер-Арнольд, Матіп, Фабіньо, Робертсон – Кейта (Мілнер 76), Хендерсон, Вейналдум – Салах, Фірміно (Орігі 76), Мане.

«Баварія»: Нойєр – Алаба, Хуммельс, Зюле, Кімміх – Хаві Мартінес, Алькантара – Хамес (Санчеш 88), Гнабрі (Рафінья 90+1), Коман (Рібері 81) – Левандовскі.

Попередження: Хендерсон 55 – Кімміх 28.

Великий єврокубковий вечір на «Енфілді» в цей раз відбувся без гімну Ліги чемпіонів. Це постаралися вболівальники «червоних», які як ніколи потужно заспівали You’ll newer walk alone. «Не можу собі уявити, що матч закінчиться з рахунком 0:0», говорив перед грою Ніко Ковач. Однак, всупереч всім очікуванням, «Ліверпуль» і «Баварія» віддали данину традиції. Попередні дві зустрічі між цими командами в Англії закінчувалися з рахунком 0:0. Там де двоє, там і третій. Команди зберегли максимальну інтригу перед матчем-відповіддю, пише ua-football.com.

Перед грою багато говорилося про те, що експериментальній парі центрбеків «Ліверпуля» буде складно зупинити Роберта Левандовскі. Однак Фабіньо і Матіп повністю накрили поляка і дозволили йому нанести всього один удар за матч. Звичайно, в цьому заслуга не тільки центрбеків. Левандовскі був сьогодні без м’яча, а за це потрібно похвалити весь «Ліверпуль» в цілому, який не давав «Баварії» грати через свого головного бомбардира.

Незвично багато було браку в обох команд спочатку матчу, особливо відчувалася нервозність в грі пасом у кіперів. «Ліверпулю» знадобилося деякий час, щось знайти зіграність в обороні, і найактивніше у «Баварії» терзав господарів у першому таймі екс-гравець лондонського «Арсеналу» Серж Гнабрі. На протилежному фланзі у «Баварії» було не так цікаво – Коман грав через біль і це позначилося на його діях – не найкращий матч француза.

По першому тайму було помітно, що «Ліверпуль» намагався грати щільно, і більшість своїх атак намагався проводити через центр. Чудові 45 хвилин провів Хендерсон, на висоті були і Кейта з Вейналдумом. Перший по-справжньому момент мав Мане, але не зумів влучити по воротах, після удару від розвороту. Під кінець першого тайму комбінацію-шедевр розіграли Салах і Фірміно, але на завершення атаки опинився центрбек Матіп і він промазав. Що стосується небезпеки біля воріт Аліссона, то найгостріший момент створили самі господарі, коли Матіп перервав простріл з флангу, потрапивши в свого кіпера.

Це були дуже цікаві 45 хвилин, навіть не дивлячись на те, що рахунок залишався нічийним. Здавалося ось-ось «Ліверпуль» дотисне суперника, але пролунав свисток на перерву.

А от у другому таймі темп гри помітно впав. «Баварія» стала грати щільніше з Хендерсоном (відмінний матч Хаві Мартінеса) і «Ліверпулю» стало набагато складніше. За всю другу половину гри складно пригадати по-справжньому гольові моменти біля обох воріт.

Захист «Баварії» часто критикувалася в цьому сезоні, але сьогодні Ніко Ковач та його команда змогли стримати кращу трійку нападу ЛЧ минулого сезону. Однак гостям за рахунок браку креативності (не було Мюллера і Роббена, а Рібері зіграв всього дев’ять хвилин) не вийшло по-справжньому створити напругу біля воріт Аліссона. На останніх хвилинах команди розуміли ціну одного забитого м’яча, тому діяли максимально обережно.

Хто все-таки вийде переможцем з цієї щільної пари, і пройде в чвертьфінал, стане відомо через три тижні в Мюнхені.

2019-03-24 00:28 :57