live
Новини » Львів

У Львові відкрили виставку дитячих малюнків, присвячених Героям Небесної Сотні

У приміщенні Львівської міської ради відкрили виставку дитячих малюнків в пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Фото: Катерина Клименко/ZIK

З нагоди п’ятих роковин подій на Майдані сьогодні, 20 лютого, у приміщенні Львівської міської ради відкрили виставку дитячих малюнків в пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK з місця події.

Аби вшанувати пам’ять Небесної Сотні, на другому поверсі у приміщенні Львівської міської ради виставили експозицію 40 картин, намальованих дітьми. Серед них можна побачити різні стилі: у когось картина написана фарбами, хтось же малював фломастерами… Один з маленьких художників при згадці Героїв Небесної Сотні уявляє образ голуба, а не ангела. Та спільне у цих робіт одне – усі вони намальовані щиро – з емоціями.

В.о. начальника управління внутрішньої політики Львівської міської ради Петро Залуга на відкритті виставки зазначив, що одна з цих робіт є винятковою, оскільки намальована сином Героя Небесної Сотні. «Варто звернути увагу на перший малюк виставки – він зроблений сином Андрія Дигдаловича. Як можна побачити, на ній зображений ангел з щитом і мечем у руках. Ця робота є унікальною в експозиції, оскільки це візуалізація того, як син бачить свого батька», – пояснив депутат.

Додамо, що виставка дитячих малюнків триватиме до кінця лютого.Loading...
Loading...
Loading...