Новини » Спорт 20 лютого, 2019, 8:24
У Австрії сьогодні стартує ЧС-2019 з лижних видів спорту
ldufk.edu.ua/

13 спортсменів представлятимуть Україну на чемпіонаті світу 2019 року з лижних видів спорту, який з 20 лютого по 3 березня прийматиме австрійський Зеєфельд.

Серед них і двоє представників Львівського державного університету фізичної культури – Дмитро Мазурчук та Віктор Пасічник, які змагатимуться у турнірі з лижного двоєборства, повідомляє ldufk.edu.ua.

Нагадаємо, Віктор Пасічник (на фото) був єдиним представником України на XXIII зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані-2018 у лижному двоєборстві.

Цей вид програми входив ще до перших Білих Ігор, що проходили у далекому, 1924 році в французькому містечку Шамоні, та як і тоді, включає у себе стрибки на лижах з трампліну і лижну гонку. Очки, які заробляють двоєборці під час стрибків на лижах, трансформуються вже у секунди під час гонки переслідування на лижній трасі.

Віктор Пасічник під час першого виду олімпійських змагань у Пхьончхані-2018 показав результат 89.5 м і посів 36-е місце. Відставання від лідера перед гонкою переслідування становило трохи більше 3 хвилини і 6 секунд.

Після стрибків на лижах Віктор так прокоментував свій виступ: «Результатом задоволений на 80%, стрибок вийшов середнім, на тренуваннях було більше. Взагалі стрибати у мене виходить не завжди вдало. Тож сподіваюсь на гонку, вона у мене є сильною стороною». І Віктор недаремно обнадіяв усіх прихильників спорту. Ходом він дійсно показав кращий результат і зумів поборотись за престижну ТОП-30 та замкнути її.