Новини » Політика 20 лютого, 2019, 20:40
Тука про російський наступ: треба готуватися давати відсіч
ZIK
ZIK

Хотілося б уникнути наступу російської армії, але не викликає сумнівів, що треба готуватися давати відсіч.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра ТОТ Георгій Тука.

У відповідь на запитання ведучого про те, чи є загроза нападу РФ, про яку говорив Петро Порошенко в ООН, пан Тука сказав, що, безперечно, загроза є, але оцінювати рівень ймовірності дуже невдячна справа.

«Треба мати на увазі, що нефахові люди зазвичай думають, якщо в точці А зібралась група зі 100 чоловік, то вони здатні в будь-який момент здійснити наступ на 100 км, а це не відповідає дійсності. Треба забезпечити пальне, запас боєкомплектів, підтримку медслужби, тобто є певні зовнішні ознаки того, що дійсно готується повномасштабний наступ. Це можна спрогнозувати. Цим займається Служба зовнішньої розвідки і Головне управління розвідки», – зазначив Тука.

За його словами, загроза є, але чи використає її Путін – неможливо спрогнозувати.

«До речі, в жовтні на території Білорусі були проведені найбільші за останні роки сумісні навчання з РФ, практично вся військова техніка, яка була залучена до участі у цих навчаннях, залишилась на території Білорусі. Це не є великою таємницею. Я не Медведчук, і я не збираюся розповідати про мир за будь-яку ціну. Треба готуватись давати відсіч», – вважає заступник міністра.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко передав Генеральному секретарю ООН звернення, підписані тисячами українців, з вимогою до ООН посилити тиск на РФ для звільнення українських моряків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:52 :53