Новини » Суспільство 20 лютого, 2019, 23:30
Це стоп-кран, що зупинив сповзання України, – Сашко Лірник про Революцію Гідності
ZIK
ZIK

Завдання всього українського суспільства – підтримувати ідеї Майдану. Але, на жаль, більшість громадян не хочуть обирати проблеми, яких в Україні дуже багато.

На цьому наголосив письменник і казкар Сашко Лірник в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Я не скажу, що Майдан програв, чи переміг. Майдан, як стоп-кран – він зупинив сповзання України в нікуди. Але як і жоден стоп-кран, Майдан не може рухати вперед, і далі все залежить від українців. Але насправді патріотів у кожному народі не так вже і багато –від 5 і до 10% у час збурень», – визнав Сашко Лірник.

Він нагадав, що вся активна частина після завершення Майдану пішла воювати та допомагати військовим

«Люди Майдану – це ті ж самі добровольці, які й досі тримають Україну на своїх плечах, це наші волонтери. А от завдання тих, хто в тилу. – підтримувати ідеї Майдану. Але, на жаль, я бачу, що цього не відбувається.

Я бачу, що люди більше «годуються» телевізором, їм краще виїхати в Польщу, ніж щось зробити в Україні. Основна маса суспільства не хоче обирати проблеми, яких в Україні дуже багато», – констатував Сашко Лірник.

Нагадаємо, 5 років тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 23:55 :18