Новини » Спорт 20 лютого, 2019, 11:47
Тренер «Ліона» Бруно Женезіо: Ми задовольнялися грою від захисту
Головний тренер французького футбольного клубу «Ліона» Бруно Женезіо / ua-football.com

Головний тренер французького футбольного клубу «Ліона» Бруно Женезіо поділився думками про нічию (0:0) своєї команди з іспанською «Барселоною» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

«Думаю, що іноді нам не вистачало технічної майстерності при контролі м’яча, особливо в другому таймі. Ми задовольнялися грою від захисту, але були сміливими. Я думаю, що ми могли і повинні були краще розігрувати м’яч від своєї лінії оборони і створювати суперникам більше проблем.

Ми занадто швидко віддавали м’яч, і це призвело до того, що нам доводилося відбивати атаку за атакою. Але ми все ще в грі після половини протистояння.

Ми сподівалися домогтися більшого сьогодні. У нас були для цього ситуації в першому таймі. Але у другому таймі нам довелося дуже багато терпіти, а ще, на мій погляд, ми дали суперникам створити занадто багато моментів. У нас все ще є шанси пройти далі», – цитує Бруно Женезіо офіційний сайт УЄФА.

2019-03-25 20:24 :25