Новини » Світ 20 лютого, 2019, 0:10
Трамп затвердив план створення космічних сил

У вівторок, 19 лютого, президент США Дональд Трамп підписав політичну директиву про створення космічних сил для «стримування агресії та захист інтересів» США у космосі.

Як повідомляє The Washington Post, космічні сили будуть підпорядковані Департаменту повітряних сил США, як у випадку з корпусом морської піхоти, який перебуває під контролем Департаменту військово-морських сил США, – пише НВ.

Спочатку Трамп розглядав формування космічних військ як окремого роду військ, однак за даними джерел WP, високопосадовці ВПС переконали Білий дім, що створення окремої одиниці призвело б до зростання непотрібної бюрократії у Пентагоні.

Директива, яка потребує схвалення в Конгресі, не виключає, що уряд США може створити новий рід військ уперше після прийняття закону про національну безпеку 1947 року, яким було створено департамент повітряних сил США, які до цього входили в структуру армії США.

Нагадаємо, що у 2018 році президент США Дональд Трамп доручив Пентагону реорганізувати авіацію США і створити окремі збройні космічні сили.

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що формування космічних військ як шостого роду військ завершиться до 2020 року.

На даний момент збройні сили США складаються з сухопутних військ, військово-повітряних сил, військово-морських сил, корпусу морської піхоти і берегової охорони.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 16:20 :33