Новини » Політика 20 лютого, 2019, 11:40
Смешко: Якби Тимошенко виграла вибори-2010, вона не добула б до кінця каденції
ZIK
ZIK

Ще у 2009 році Ігор Смешко в інтерв'ю сказав, що хто б з головних кандидатів у президенти – Янукович чи Тимошенко – не виграли вибори, жоден з них не добуде до кінця каденції.

Про це український політик, голова Комітету з питань розвідки при Президентові України Ігор Смешко розповів в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK.

Він пригадав, як у період з 2003 по 2005 роки був керівником Служби безпеки України, а до того «був опонентом цієї структури». Мовляв, в Україні завжди була прихована боротьба між військовою розвідкою та СБУ.

«Ця боротьба інколи була доволі жорстокою, адже у 1991 році ми успадкували залишок Комітету державної безпеки, а зовнішня військова розвідка створювалась з нуля. У нас в Україні не було зовнішньої військової розвідки», – наголошує політик.

Він розповідає, що перебування на посаді голови Служби безпеки України дало йому можливість подивитись на українську політику та її основних гравців.

«Тут сталося перше потрясіння. Я маю, можливо, одні з найбільших знань про чинних гравців у політиці та бізнесі в Україні, адже це було моєю роботою. Але ці знання я отримав на служінні моїй державі, і, здебільшого, вони є з грифом «цілком таємно». Тому поділитись цими знаннями я просто так не можу», – зазначив Ігор Смешко.

Втім, розповідає він, побачивши конфігурацію двох основних кандидатів на посаду президента у 2004 році (Віктора Януковича та Віктора Ющенка – ZIK), серце розривалось.

«Я хотів прокричати, що це два тупикові варіанти розвитку, згідно з їх біографіями, минулою діяльністю, світоглядом. Але як я це міг сказати? Та й хто б мені в той час повірив?», – каже голова Комітету з питань розвідки при Президентові України.

За його словами, другим шоком для нього став період 2009-2010 років, коли відбулись вибори четвертого президента України.

«Якщо ви подивитесь мої інтерв'ю того часу, мене запитали у 2009 році, за кого я буду голосувати. Я тоді сказав, що ні за кого. Ще у 2009 році я сказав, що хто б з цих двох кандидатів (Віктор Янукович та Юлія Тимошенко – ZIK) не переміг на виборах, він до кінця каденції не добуде», – заявив Смешко.

Нагадаємо, через невідповідність заявленого діям популярний німецький журналіст Матіас Брюггманн назвав Юлію Тимошенко «баронесою брехні».

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 16:45 :21