Новини » Спорт 20 лютого, 2019, 18:22
Сергій Семенов став дев’ятим у першій гонці Євро-2019 з біатлону в Раубічах
biathlon.com.ua

Красимир Анєв з Болгарії став переможцем 20-кілометрової індивідуальної гонки у перший день чемпіонату Європи-2019 з біатлону в Раубічах (Білорусь).

Анєв з одною штрафною хвилиною на чотирьох вогневих рубежах випередив на 3,7 секунди срібного призера норвежця Тарьє Бьо (три промахи) та на 11,1 секунди його співвітчизника Ендре Стрьомсхейма (два промахи), якому дісталася «бронза».

Як повідомляє biathlon.com.ua, Красімір Анєв – лідер збірної Болгарії уперше став чемпіоном Європи. Всього ж на його рахунку вже дев’ять медалей континентальних форумів.

Кращий з українців Сергій Семенов (на фото) без промахів пройшов тільки першу лежку. Перед останнім колом українець не входив в ТОП-10, але ходом на лижні зумів відіграти декілька позицій і став дев’ятим з чотирма хвилинами штрафу.

Руслан Ткаленко заробив три хвилини штрафу на лежці, але в стрільбі стоячи зумів розбити усі мішені. З останньої стрільби Руслан йшов з восьмим графіком, проте на розбитій трасі відносно Семенова програв майже 30 секунд і посів 11-е місце.

Кращим на стрільбищі серед українців сьогодні був Антон Дудченко, якому вдалося закрити 19 з 20-ти мішеней. Однак слабка лижна підготовка не дозволила піднятися вище 26-го місця. Артем Прима не закрив аж п’ять мішеней, тож став тільки 33-ім.

Дмитро Підручний і Тарас Лесюк після прибуття з етапу Кубка світу у Солт-Лейк-Сіті (США) в першій гонці чемпіонату Європи-2019 не стартували.

Програму європейської першості сьогодні, о 18:30, продовжить жіноча індивідуальна гонка на 15 км, яка пройде за участю українок Юлії Журавок (23-й стартовий номер), Валі Семеренко (24), Анастасії Меркушиної (44), Віти Семеренко (46), Надії Бєлкіної (75) та Ольги Абрамової (85).

Додамо, що чемпіонат Європи-2019 у Раубічах завершиться у неділю, 24 лютого.