Новини » Політика 20 лютого, 2019, 18:15
Президент передав генсеку ООН вимогу про посилення тиску на РФ для звільнення моряків
ZIK
ZIK

Президент Петро Порошенко передав Генеральному секретарю ООН звернення, підписані тисячами українців, з вимогою до ООН посилити тиск на РФ для звільнення українських моряків.

Про це під час засідання Генеральної Асамблеї ООН, яке транслює телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

Петро Порошенко нагадав, що в листопаді торік російські війська здійснили брутальний і нічим не спровокований напад на українські кораблі у міжнародних водах Чорного моря. Він наголосив, що такі дії РФ цілком підпадають під визначення агресії відповідної Резолюції ООН. У результаті нападу 24 моряки потрапили у полон. Президент України наголосив, що до них мають ставитися як до військовополонених, відповідно до Женевської конвенції.

«Але Росія не чує численні заклики без жодних умов звільнити захоплених українців, зокрема заклик відповідної резолюції, схваленої Генасамблеєю у грудні 2018 року», – наголосив Петро Порошенко.

Президент України повідомив, що привіз звернення до Генерального секретаря ООН з проханням продовжувати тиск на Москву з метою звільнення моряків. Як повідомив Петро Порошенко, звернення підписали тисячі українців. Він передав його зі словами, що Україна сподівається на вашу підтримку.

Нагадаємо, 20 лютого – офіційна дата початку тимчасової окупації Криму, яка була визначена 21 квітня 2015 року постановою Верховної Ради «Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 19:09 :12