Новини » Події 20 лютого, 2019, 22:40
Полозов: Пораненого українського моряка в РФ лікарі оглянули «для галочки»

Щодо пораненого військовополоненого Андрія Артеменка російська влада провела формальне обстеження стану здоров’я: «всього за дві години – для галочки».

Про це у Facebook написав адвокат Микола Полозов, зазначивши, що «такий підхід неприйнятний».

«Ми вимагаємо повного обстеження й лікування військовополоненого Артеменка, а також поранених військовополонених Андрія Ейдера й Василя Сороки», – додав Полозов.

Раніше уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила, що одного з поранених українських військовослужбовців Андрія Артеменка 19 лютого направили з СІЗО до цивільної лікарні у Москві.

Уповноважена ВР України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що планує в Афінах зустрітися з російським омбудсменом, і на цій зустрічі порушити питання дотримання Росією норм міжнародного гуманітарного права щодо українських політв’язнів і військовополонених моряків.

Адвокат Артеменка Марія Куракіна повідомила, що до Артеменка у СІЗО «Лефортово» приходили кілька російських лікарів, проте залишається відкритим питання про якість такої «медичної допомоги». Зокрема, вона зазначила, що офтальмолог під час перевірки зору посадив Артеменка занадто близько до таблиці, проте полонений моряк «відразу визначив цю хитрість».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 20:39 :53