Новини » Політика 20 лютого, 2019, 15:05
Найєм: Через 5 років після Майдану спостерігаємо «відкат» у реформуванні країни
ZIK
ZIK

Перший рік після Революції Гідності в Україні був таким собі «медовим роком», коли були великі зрушення у боротьбі з корупцією, в прозорості влади тощо. Та згодом правоохоронці знову почали пресувати бізнес, а на щойно створені антикорупційні органи почали здійснювати тиск.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Мустафа Найєм.

«Те, що зараз відбувається величезний рух громадської активності щодо контролю над державними органами влади, щодо розслідувань і щодо місцевої влади – це точно правда. Другий аспект – це те, що стосується влади та державних органів влади», – розповідає народний обранець.

З його слів, перший рік після Революції Гідності в Україні був таким собі «медовим роком», коли були великі зрушення у боротьбі з корупцією, в прозорості влади тощо.

«Через п'ять років ми бачимо, що у багатьох системних питаннях відчувається значний «відкат». У значній мірі правоохоронці сьогодні продовжують пресувати бізнес. Про правоохоронців, які зараз повернулись до старих схем з відтискання бізнесу, це теж правда», – заявив Мустафа Найєм.

Тим часом, розповідає він, другий аспект – це боротьба з корупцією. Мовляв, у перший рік після Майдану у цій сфері було здійснено суттєві кроки.

«Та через 5 років ми бачимо величезний тиск на антикорупційні органи. Уявити собі, що тоді, одразу після Майдану, хтось наважиться на такі кроки, було неможливо. Та зараз ми бачимо такий «відкат» назад», – переконує народний депутат.

Нагадаємо, Юрій Луценко запевнив, що Генеральна прокуратура фактично завершила слідство проти організаторів вбивств на Майдані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:12 :27